Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2020

Częściowo wznowione zajęcia z projektu Aktywne Pokolenie

2020-05-10 11:40
Częściowo wznowione zajęcia z projektu Aktywne Pokolenie

Serdecznie zapraszamy na częściowo wznowione zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane przez Fundację Lubelska Manufaktura Inspiracji, które są realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2020. 

Informujemy, że wznawiamy realizacje zajęć na otwartej przestrzeni przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Nadal pozostaną zawieszone zajęcia ze wspinaczki sportowej dla uczniów między 10-14 rokiem życia. 

ZAJĘCIA CARDIO/FITNESS

Zajęcia trwają ok. 1h i będą odbywać się na bieżni za boiskami piłkarskimi CS Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 36b. Na zajęcia prosimy o przychodzenie w obuwiu i stroju sportowym (brak możliwości skorzystania z szatni, do dyspozycji będzie tylko toaleta w Pawilonie CS Politechniki Lubelskiej). Dodatkowo warto zabrać ze sobą ręcznik, wodę i ew. matę treningową. 

TRENINGI ERGOMETR WIOŚLARSKI

Zajęcia trwają ok. 1h i będą odbywać się na placu przy hali sportowej CS Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 36b. Na zajęcia prosimy o przychodzenie w obuwiu i stroju sportowym (brak możliwości skorzystania z szatni, do dyspozycji będzie tylko toaleta w Pawilonie CS Politechniki Lubelskiej). Dodatkowo warto zabrać ze sobą ręcznik i wodę. 

Prosimy o przestrzeganie wszelkich środków ostrożności w tym zalecamy systematyczną dezynfekcje rąk. Treningi są uzależnione od pogody, w przypadku opadów deszczu mogą zostać odwołane. Zajęcia są nieodpłatne, mogą w nich uczestniczyć uczniowie i studenci między 15-26 rokiem życia, mieszkający w Lublinie.