Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2020

Ergometr wioślarski

ZAJĘCIA ZAKOŃCZONE - ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU

 

Zajęcia trwają 1h i będą odbywać się w salce cardio 110 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, ul. Głęboka 31. Niepełnoletni Uczestnicy są zobligowani o dostarczenie Instruktorowi jednorazowej zgody Rodzica/Opiekuna na udział w zajęciach. 

Zajęcia są prowadzone również w Szkołach. Chęć udziału w projekcie można zgłaszać na adres kontakt@flmi.pl - po ustaleniu wspólnego dogodnego terminu, obsługa zajęć wraz z ergometrami uda się do Państwa. 

Na zajęcia prosimy o zabranie ze sobą stroju i obuwia sportowego. Dodatkowo warto wziąć ręcznik i wodę. Zajęcia składają się z: rozgrzewki, instruktarzu korzystania z ergometru oraz podstawowego lub zaawansowanego treningu na ergometrze. Kilka informacji o tym sprzęcie prezentowanych jest w materiale wideo dostępnym na profilu Facebook Fundacji Lubelska Manufaktura Inspiracji w Lublinie

Zajęcia są nieodpłatne, mogą w nich uczestniczyć uczniowie i studenci między 10-26 rokiem życia, mieszkający w Lublinie. Uprzejmie informujemy, że nie podanie wszystkich danych przy zapisie (Imię i Nazwisko, numer legitymacji) skutkuje usunięciem z zajęć!

Prosimy o przestrzeganie wszelkich środków ostrożności w tym zalecamy systematyczną dezynfekcje rąk.

Aktywne Pokolenie RegulaminLista zajęć