Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2018

Relacja z Wizyty Gwiazd - Paweł Fajdek

2018-11-26 14:12
Relacja z Wizyty Gwiazd - Paweł Fajdek

Reprezentant Polski, mistrz świata i Europy w rzucie młotem - Paweł Fajdek odwiedził uczniów w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie. Spotkanie odbyło się w ramach zadania wizyta gwiazd - finansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018. 

Podczas wydarzenia Paweł Fajdek odpowiadał m.in. o swojej nowej książce "Petarda - Historie z młotem w tle", którą wydał wraz z Pawłem Skrabą i Pawłem Hochstim. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości przez Dyrektor Szkoły - Panią Elżbietę Hanc. Po chwili mikrofon przejął Uczeń Zespołu Szkół Elektronicznych, który wprowadził obecnych w świat lekkoatletyczny i zapowiedział gwiazdę wydarzenia - Pawła Fajdka. W dalszej części spotkania mikrofon trafił już do wszystkich chętnych uczniów, którzy mieli możliwość zadać pytania. Na sam koniec spotkania został przygotowany konkurs, w którym do wygrania były książki ze specjalną dedykacją i autografem Pawła Fajdka.  

Wizytę gwiazd zorganizowała Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji w Lublinie. Na spotkaniu była obecna Pani Marzena Myślińska - Prezes Fundacji. Wszystkich gorąco zachęcamy do oglądania galerii z wydarzenia, dostępnej na FB: Aktywny Uczeń - Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji

---

Foto (od lewej stoją): Paweł Skraba, Paweł Fajdek i Paweł Hochstim