Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2019

Pierwszy turniej kwalifikacyjny FIFA 2019 za nami!

2019-04-08 14:00
Pierwszy turniej kwalifikacyjny FIFA 2019 za nami!

Pierwsze kwalifikacje Turnieju Fifa 2019 za nami! Przedstawiamy 16 uczestników którzy awansowali na majowy finał:

Marcin Iskierko                     Rafał Burczaniuk
Patryk Ryba                           Cezary Kubiś
Mikołaj Otręba                      Mateusz Stefanowski
Piotr Przebierowski             Jakub Izdebski
Mikołaj Szczepaniak            Przemysław Blicharz
Michał Banaczyk                  Michał Juda
Grzegorz Grzywaczewski   Gabriel Bielecki
Jarek Bolibok                        Rafał Rejowski

Finałowa 16-stka została wyłoniona po fazie grupowej w której zawodnicy rozegrali po 3 mecze każdy. O wejściu do finału decydowała ilość wygranych oraz strzelonych bramek. "Pierwszy raz gram w takim turnieju ale jestem bardzo zadowolony. Przyjazna atmosfera i przede wszystkim, emocje sportowej rywalizacji na zupełnie innym poziomie niż przy rozgrywkach sieciowych. Z pewnością i pełną przyjemnością zagram w kolejnych odsłonach e-sportu w Lublinie." - powiedział nam Piotrek – jeden z finalistów.

Podczas zmagań zawodników widać było, że udzieliła im się atmosfera związana z rozgrywaniem turnieju na Arenie Lublin. W powietrzu można było wyczuć ducha rywalizacji jak i przyjaźni. "Cieszę się, że mogę brać udział w tak wspaniałym, chociaż nowym wydarzeniu w Lublinie. Mam nadzieję, że z roku na rok będzie coraz więcej takich inicjatyw. Wspaniale jest móc się patrzyć jak zawodnicy przychodzą i rywalizują na wirtualnej murawie.”- powiedział nam jeden z organizatorów.

W najbliższą sobotę odbędą się II Kwalifikacje na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Przypominamy iż udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny! Nie bierzesz udziału a chciałbyś zobaczyć jak to wszystko wygląda? Przyjdź śmiało i zobacz. 

Turniej został zrealizowany w ramach projektu Aktywni Młodzi i został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2019. Galeria z pierwszego turnieju dostępna jest na wydarzeniu FB - Turniej FIFA 2019