Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2018

Relacja z Wizyty Gwiazd - Weronika Gawlik, Małgorzata Stasiak i Marta Gęga

2018-09-14 13:06
Relacja z Wizyty Gwiazd - Weronika Gawlik, Małgorzata Stasiak i Marta Gęga

Piłkarki ręczne MKS Lublin - Weronika Gawlik, Małgorzata Stasiak i Marta Gęga odwiedziły Szkołę Podstawową nr 51 w Lublinie w ramach zadania wizyta gwiazd - finansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018. 

Spotkanie rozpoczęło się od pięknego przywitania przybyłych gości przez Dyrektora Szkoły - Pana Marka Krukowskiego. Na wydarzeniu obecne były: zawodniczki MKS Lublin, wielokrotne reprezentantki Polski - Weronika Gawlik, Małgorzata Stasiak i Marta Gęga oraz Menager MKS Lublin - Pani Marta Daniewska. Fundację Lubelska Manufaktura Inspiracji reprezentowała Pani Natalia Cięszczyk. 

Po części oficjalnej, w której zawodniczki przedstawiły się i opowiedziały kilka słów o sobie przeszliśmy do zadawania pytań przez uczniów. Nie zabrakło trudnych i niewygodnych pytań, ale zawsze - pomagając sobie nawzajem - udzielały odpowiedzi. Następnie role odwróciły się i to Weronika, Małgorzata i Marta zadawały pytania uczniom. Kto pierwszy się zgłosił i prawidłowo odpowiedział wygrywał upominki przygotowane przez Fundację Lubelska Manufaktura Inspiracji i klub MKS Lublin. Na koniec zawodniczki rozdały pamiątkowe kartki do autografów, przygotowane specjalnie na tą okazję.  

Drugą część spotkania poprowadziły już same zawodniczki, które zorganizowały pokazowy trening dla dwóch grup uczniów - dziewczyn i chłopców. Każde dobre wykonanie elementu treningu było nagradzane miłym słowem i brawami przez mistrzynie Polski. Po zakończeniu treningu szczypiornistki MKS Lublin pozowały do zdjęć i rozdawały wszystkich chętnym uczniom autografy. 

Wizytę gwiazd zorganizowała Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji w Lublinie przy współpracy z klubem MKS Lublin i Szkoła Podstawową nr 51 w Lublinie. Zapraszamy do oglądania galerii, dostępnej na FB: 
Aktywny Uczeń - Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji