Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2018

PAINTBALL

ZAJĘCIA TRWAŁY DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA.

Zajęcia trwają 1,5 h (30 minut spraw organizacyjno-technicznych, 60 minut rozgrywki). Dokładna lokalizacja - pole Ninja Camp, Lublin ul. Wojciechowska 54 (wjazd przez Stację Paliw).

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zajęciach jest dostarczenie organizatorowi podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego oświadczenia - POBIERZ

Uprzejmie informujemy, że zajęcia odbywają się tylko przy sprzyjającej pogodzie - w innym przypadku tj. intensywne opady deszczu ZAJĘCIA ZOSTAJĄ ODWOŁANE. 

Prosimy o zabranie ze sobą rzeczy do przebrania się (koszulka, krótkie spodenki i buty), które będą potrzebne, aby założyć je pod strój do paintballa. Koniecznie prosze wziąć ze sobą pasek do spodni, w celu dopasowania spodni, gdyż rozmiary kobinezonów sa uniwersalne. 
Uczestników zajęć uprasza się o punktualne przybycie. Zajęcia rozpoczynają się losowaniem drużyn, wg stanu osób obecnych podczas losowania. W przypadku spóźnienia nie ma 100% gwarancji, że osoba będzie mogła dołączyć do drużyny i wziąć udział w zajęciach. Będzie to możliwe jedynie w przypadku mniejszej liczby osób w którejś z drużyn bądź późniejszego pojawienia się min 3 osób (utworzenie nowej drużyny).

Uczestnik zajęć jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia NNW.

Regulamin zajęć Aktywny UczeńLista zajęć