Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2019

Turniej FIFA 2019 - Zapraszamy

2019-03-13 12:19
Turniej FIFA 2019 - Zapraszamy

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich entuzjastów e-sportowych rywalizacji oraz zainteresowanych na pierwszy turniej organizowany w ramach projektu Aktywni Młodzi. Turniej Fifa 2019 będzie składać się z dwóch etapów kwalifikacyjnych oraz rozgrywek finałowych.

Kwalifikacje zaplanowane są na 6-tego oraz 13-tego kwietnia 2019 roku, zaś sam finał na 12-tego maja br., w którym rywalizować będzie 32 najlepszych graczy (po 8 najlepszych z każdego turnieju kwalifikacyjnego). Mecze kwalifikacyjne przeprowadzone zostaną na stadionie piłkarskim: Arena Lublin.

Mamy nadzieję, że duża ilość uczestników oraz relatywnie mała ilość miejsc finałowych pozwoli podnieść poziom w trakcie kwalifikacji oraz wzmocni w uczestnikach e-sportowego ducha. Liczymy, że atrakcyjne nagrody przygotowane na finał zmobilizują wszystkich uczestników do pokazania się z jak najlepszej strony.

 

Turniej jest organizowany dla uczniów i studentów w wieku 16-26 lat, zgłoszenia prosimy kierować na skrzynkę zgloszenia@azskul.pl w następujących terminach: 

  • I kwalifikacje: zgłoszenia od 18 marca do 1 kwietnia 2019 r. (liczba miejsc ograniczona) 
  • II kwalifikacje: zgłoszenia od 25 marca do 8 kwietnia 2019 r. (liczba miejsc ograniczona) 

Drabinka uwzględnia maksymalnie 64 graczy w każdych kwalifikacjach. O dostaniu się do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. 

Regulamin turnieju FIFA 2019 - pobierz

 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Organizatorem turnieju jest KŚ AZS Lublin. Wydarzenie realizowane jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2019 w ramach projektu Aktywni Młodzi Pełni Pasji.

---

* FIFA czyli Fédération Internationale de Football Association to seria komputerowych gier sportowych o tematyce piłki nożnej, zazwyczaj rozgrywka odbywa się 1 vs 1, 2 vs 2 lub 3 vs 3, a turnieje odbywają się na konsolach. 

* Ponadto na jesieni 2019 roku planujemy turniej w League of Legends (LOL). Jest to gra typu MOBA - multiplayer online battle arena, w lipcu 2013 roku została uznana za pełnoprawny sport, celem gry jest obrona swojego Nexus-a - najważniejszej części bazy oraz zniszczenie obiektów należących do przeciwnika.