Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2019

Turniej League of Legends - Zapraszamy

2019-09-16 08:42
Turniej League of Legends - Zapraszamy

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich entuzjastów e-sportowych rywalizacji na kolejny turniej realizowany przez AZS Lublin w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin i projektu Aktywni Młodzi. Tym razem przychodzimy z turniejem League of Legends.

Kwalifikacje zaplanowane są na 28-29 września 2019 roku, zaś finałowy LAN z transmisją na żywo na 6 października. Rywalizować będzie aż 16 drużyn (lub 32 w przypadku dużego zainteresowania). Wszystkie mecze kwalifikacyjne rozgrywane będą online.

Ufamy, że po pierwszych wydarzeniach tego typu przez nas organizowanych z pewnością zbierzemy sporo drużyn i wypełnimy tabele eliminacyjne do końca. Wierzymy również, że i tym razem poziom przeprowadzanych zmagań będzie bardzo wysoki.

Turniej organizowany jest dla uczniów i studentów w wieku 16-26 lat. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ, a regulamin jest dostępny w tym LINKUUdział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

Organizatorem turnieju jest Klub Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego Lublin. Wydarzenie jest finansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2019 w ramach projektu Aktywni Młodzi Pełni Pasji. 

---

* League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Opracowana przez firmę Riot Games. Rozgrywki zazwyczaj odbywają się w trybi 5 vs 5 lub 1 vs 1