Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2018

Wizyta Gwiazd - Aleksandra Rudzińska

2018-10-10 10:42
Wizyta Gwiazd - Aleksandra Rudzińska

W imieniu Fundacji Lubelska Manufaktura Inspiracji bardzo nam miło jest zaprosić uczniów na spotkanie z Aleksandrą Rudzińską - mistrzynią świata we wspinaczce sportowej. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 października 2018 roku (środa) o godz. 09:45 w Szkole Podstawowej Skrzydła w Lublinie (ul. Jutrzenki 22). Wstęp jest bezpłatny - wizyta gwiazd odbywa się w ramach projektu Aktywny Uczeń, realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018. 

Spotkanie z Aleksandrą Rudzińską, która na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Innsbrucku zdobyła złoty medal we wspinaczce sportowej na czas, a samo spotkanie potrwa ok. 1,5h. 24-letnia zawodniczka reprezentuje klub KW Kotłownia Lublin. Mistrzyni świata podczas spotkania zdradzi jakie emocje towarzyszyły jej podczas walki o tytuł oraz jak długą drogę przebyła, aby być na samym szczycie. Na sam koniec udamy się na ściankę wspinaczkową, gdzie pod okiem Aleksandry Rudzińskiej uczniowie będą mogli spróbować swoich sił. 

Bardzo serdecznie zapraszamy na strone wydarzenia FB - Aktywny Uczeń-Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji, na którym zamieścimy m.in. fotorelacje ze spotkania.