Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2018

Wizyta Gwiazd - Paweł Zagumny

2018-11-25 16:22
Wizyta Gwiazd - Paweł Zagumny

W imieniu Fundacji Lubelska Manufaktura Inspiracji serdecznie zapraszamy uczniów na spotkanie z Pawłem Zagumnym - mistrzem świata w piłce siatkowej z 2014 roku. Spotkanie odbędzie się w dniu 29 listopada 2018 roku (czwartek) o godz. 12:00 w Szkole Podstawowej nr 27 w Lublinie (ul. Kresowa 1). 

Przypominamy, że polscy siatkarze obronili tytuł w 2018 roku. Natomiast Paweł Zagumny był jednym z architektów zdobycia mistrzostwa świata w 2014 roku. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny - wizyta gwiazd odbywa się w ramach projektu Aktywny Uczeń, realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018. Spotkanie potrwa ok. 1,5h, podczas wizyty w Szkole Paweł Zagumny będzie wracał myślami do najważniejszych momentów swojej kariery. Ponadto zdradzi czym aktualnie zajmuje się oraz będzie odpowiadał na pytania od publiczności. Po części oficjalnej zostanie zorganizowany krótki pokazowy trening z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 27. 

Bardzo serdecznie zapraszamy na stronę wydarzenia FB - Aktywny Uczeń-Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji, na którym zamieścimy m.in. fotorelacje ze spotkania.