Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2018

Wizyta Gwiazd - Mateusz Luty i Grzegorz Kossakowski

2018-03-21 10:34
Wizyta Gwiazd - Mateusz Luty i Grzegorz Kossakowski

W imieniu Fundacji Lubelska Manufaktura Inspiracji bardzo nam miło jest zaprosić uczniów na spotkanie z olimpijczykami - Mateuszem Lutym i Grzegorzem Kossakowskim. Spotkanie zostanie zorganizowane w dniu 5 kwietnia 2018 roku (czwartek) o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 40 (ul. Róży Wiatrów 9). Wstęp jest bezpłatny - wizyta gwiazd odbywa się w ramach zadania Aktywny Uczeń, realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018. 

Spotkanie z Mateuszem Lutym i Grzegorzem Kossakowskim, którzy reprezentują klub AZS UMCS Lublin i należą do programu Akademickie Centrum Szkolenia Sportowego w Lublinie potrwa ok. 1,5h. Reprezentanci Polski w bobslejach opowiedzą nam m.in. jak wyglądały Zimowe Igrzyska Olimpijskie w PyeongChang 2018 od środka i z ich perspektywy. Uczniowie będą mieli okazje zadać pytania olimpijczykom czy przymierzyć kombinezon bobsleisty. Dla uczestników spotkania są przewidziane kartki z autografami Mateusza i Grzegorza - serdecznie zapraszamy. 

Przypominamy, że Mateusz Luty i Grzegorz Kossakowski w bobslejowych czwórkach osiągnęli historyczny wynik na Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChang 2018 zajmując trzynaste miejsce. 

Zapraszamy również na stronę wydarzenia na Facebook - Aktywny Uczeń-Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji