Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2018

Relacja z Wizyty Gwiazd - Paweł Zagumny

2018-11-29 17:53
Relacja z Wizyty Gwiazd - Paweł Zagumny

Niebywała okazja spotkała uczniów Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie - dzięki realizacji projektu Aktywny Uczeń, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018 - mogli spotkać się z mistrzem świata i Europy w piłce siatkowej - Pawłem Zagumnym. 

Wydarzenie zostało podzielone na trzy części: poznanie się, integracja i wspólny trening. Wszystkich obecnych uczniów z różnych szkół w Lublinie oraz przybyłych gości przywitał Dyrektor Szkoły Pan Wojciech Josicz. Po krótkiej przemowie głos oddał Pawłowi Zagumnemu, który opowiadał o swojej karierze - wzlotach i upadkach oraz jak ważne jest dążenie do realizacji własnych marzeń. Tą cześć spotkania zamknęły pytania od uczniów, a dla najuważniej słuchających uczniów przeprowadzony został konkurs z nagrodami. 

Zdecydowanie więcej radości przyniosła druga cześć wydarzenia, kiedy każdy obecny na spotkaniu mógł podejść do Pawła Zagumnego - poprosić o autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na sam koniec wydarzenia został zorganizowany ponad 40-minutowy trening z mistrzem świata i Europy, który co raz zaskakiwał uczniów nowymi ćwiczeniami. Przez cały trening mobilizował ich do wykonywania ćwiczeń z szczególnym zaangażowaniem i dokładnością. 

Wizytę gwiazd zorganizowała Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji w Lublinie. Na spotkaniu była obecna Pani Marzena Myślińska - Prezes Fundacji Lubelska Manufaktura Inspiracji. Nie zabrakło również Prezesa Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej - Pana Krzysztofa Iwańczuka. Galeria z wydarzenia jest dostępna na FB: Aktywny Uczeń - Fundacja Lubelska Manufaktura Inspiracji